Svadobné foto 2019


Katke so Zolim počas svadobného dňa počasie neprialo a preto sme svadobné portréty fotili až niekoľko dní po svadbe. Vďaka tomu sme mali na fotenie dostatok času  a priestoru, ktorý nám poskytol zámocký hotel Galicia Nueva a jeho okolie.


Svadby na Orave fotím rád, pretože sú veselé a svadobčania sa vedia poriadne zabaviť. Na fotenie svadobných portrétov sme nemali veľa času ale využili čaro zapadajúceho slnka nad Oravskou priehradou.


Lukáš s Adrianou si svoj svadboný deň s rodinou a priateľmi užili v nádherných priestoroch Vodného hradu v Hronseku. Tancovalo a spievalo sa do skorého rána.


Malá ochutnávka toho aká veselica bola pod Tatrami. Anka s Martinom si na obrad vybrali krásny kostolík v Starom Smokovci a na zábavu sme sa presunuli do Hotela Agro vo Veľkej Lomnici.


Matúš s Luciou si v Kremnici žúrku urobili. S rodinou a priateľmi sa do rána na hotely Toliar bavili. V kostole svätej Kataríny Alexandrijskej si povedali svoje áno.

Svadobné foto zo Slovenska - wedding photography svadobné foto inšpirácia - wedding photography inspiration

Miška s Martinom si ma zavolali na fotenie svojho svadobného dňa. Obrad sa uskutočnil na Radnici, na Námestí SNP v Banskej Bystrici a svadobná hostina pokračovala v priestoroch Národného domu. Na fotenie portrétov sme si odbehli na kalváriu na Urpíne. Fotografovanie svadobného dňa som si užil naplno vďaka skvelej atmosfére, ktorú svadobčania vytvorili.

Svadobné foto zo Slovenska - wedding photography svadobné foto inšpirácia - wedding photography inspiration

Danka s Tomášom sa prvýkrát uvideli na fotení. Emócie ktoré nimi burcovali bolo ťažké prehliadnuť. Fotenia sa zúčastnila aj ich malá dcérka. Okolie obce Oravská Lesná na severe Slovenska nám poskytlo príjemné prostredie na fotenie svadobných portrétov.


Svadobné foto zo Slovenska - wedding photography svadobné foto inšpirácia - wedding photography inspiration

Počas svadobného dňa používam viaceré objektívy značky Canon a Sigma. Základne telo, digitálnu zrkadlovku Canon 5d Mark III kombinujem s objektívmi Canon EF 16-35mm f/2,8 L II USM, Canon EF 70-200 f/4L USM a SIGMA 50mm f1.4 DG HSM ART. 

#odfotilcalfa #mobilfotkeee #budedobre #svadbanaslovensku #banskabystrica #wedding #weddingphotography #weddingphotographer