Svadobné foto 2018


Svadby v zimnom období majú svoje čaro ale na portrétne fotenie si treba nájsť vyhrievaný priestor. Táto dvojica sa rozhodla pre zrekonštruované priestory Vodného hradu v Hronseku.


Vlaďka s Martinom sa rozhodli pre svadbu v priestoroch Hotela Pri Mlyne v Lozorne. Čaro obradu v záhrade pokazilo nevyspytateľné počasie a tak sa muselo improvizovať.  


V Podlavickom kostolíku si povedali svoje ÁNO Peťa s Robom. Na zábavu sme sa pobrali do Vila 27 - Family Resort


Na Táloch sa dá hrať golf aj v lese stratiť. Na portrétne svadobné fotenie sme mali dosť času a tak sme si to poriadne užili. Od bláznivých foto až po romantické portréty. Vilo a Soňa sa nehanbili prejaviť emócie.


Na Orave dobre, na Orave zdravo. Paľo s Denisou na portrétne fotenie zvolili chalúpky v Oravskej lesnej a neďaleký lyžiarsky vlek. Do fotografií chceli zakomponovať pekné výhľady na okolité kopce a tradičnú oravskú architektúru.


Aprílové počasie býva nevyspytateľné a preto si Veronika a Peťo pre svoje portrétne svadobné fotenie vybrali Ľupčiansky zámok. 


Počas svadobného dňa používam viaceré objektívy značky Canon a Sigma. Základne telo, digitálnu zrkadlovku Canon 5d Mark III kombinujem s objektívmi Canon EF 16-35mm f/2,8 L II USM, Canon EF 70-200 f/4L USM a SIGMA 50mm f1.4 DG HSM ART.

#odfotilcalfa #mobilfotkeee #budedobre #svadbanaslovensku #banskabystrica #wedding #weddingphotography #weddingphotographer